środa, 26 czerwca 2013

x

f

d

Z ciekawostek początkującego przedsiębiorcy mogę powiedzieć tyle, że jeżeli pracuje się na etacie to raczej firmy się zakładać nie powinno. Zawsze są jakieś formalności do załatwienia a poza tym po powrocie z 8 godzin w pracy po prostu nic się nie chce. 
Póki co jeszcze walczę, ale brakuje mi czasu prozaicznie na to, żeby sobie siąść w fotelu z kawą i popatrzeć przez okno na kota na drzewie :)

A powyżej projekt 22designstudio, gdzie w całkiem sprytny sposób wymyślono podział godzin. Nie do końca pojmuję jak obracają się te wskazówki, że nie zachodzą na siebie, ale ogółem koncept po prostu zmyślny i ładny. Polecam też zajrzeć na stronę tego studia, gdzie produkuje się z betonu rzeczy prawie każde. 

wtorek, 25 czerwca 2013

jh

jh

oi

jh

h

 Window Socket - bo tak brzmi nazwa tego produktu to bardzo mądre i ekologiczne rozwiązanie. Chyba jeszcze na etapie koncepcji, ale mam nadzieję, że już niedługo będzie dostępne w sklepach. Głównym pomysłem, jest to, że wystarczy tylko "przyssać" wtyczkę do okna, tak by na tylną część świeciły bezpośrednio promienie słoneczne. Z tyłu umieszczone są małe kolektory słoneczne. Zastanawia mnie tylko czy aby na pewno wystarczy tej zgromadzonej energii na doładowanie telefonu. Ciakawam też, co z krajami gdzie większość roku słońce jest po prostu liche - jak w rodzimej Polsce.
f

00:12, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 czerwca 2013

k

A mam tu taki mały pomysł dla tych, którzy nie chcą jeździć nie wiadomo gdzie, a chcialiby niedaleko i za darmo zobaczyć co w projektowaniu i sztuce piszczy>
A jeżeli dodatkowo jesteś pewien, że na ASP od rana do nocy maluje się tylko obrazki.. To żeby przekonać się, że tak nie jest wpadnij na wystawę końcoworczną wszystkich wydziałów, wszystkich ASP w Polsce, która ruszyła 7 czerwca!


Dla przypomnienia:
Można wejść na wydział: Malarstwa i Rzeźby, Wzornictwa, Architektury Wnętrz, Konserwacji Zabytków, Grafiki. 

Będą same fajne rzeczy i oglądanie za darmo!

11:58, ewasendecka , Wydarzenia
Link Dodaj komentarz »