czwartek, 26 czerwca 2014

02

08

06

05

04

03

01

Lampa Antek jest naszym autorskim produktem o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze. Jest ręcznie wykonywana z naturalnego drewna. Dzięki temu wnętrze, w którym się znajduje nabiera przytulnej atmosfery. Idealnie pasuje do jadalni, kuchni i miejsc w których chcemy uzyskać ciepły, przyjazny klimat. Kolor oplotu kabla można dobrać indywidualnie w zależności od preferencji i kolorystyki wnętrza. Zewnętrzne powierzchnie drewna są zaimpregnowane i trwale zabezpieczone przed wchłanianiem wilgoci. Wnętrze klosza jest pokryte białym lakierem odbijającym światło. Klosz zawiera się w wymiarach 20 x 20 x 20 cm. W trosce o trwałość lampy zalecamy źródła światła LED, lub inne, generujące ograniczoną ilość ciepła. 
Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem to proszę pisac na info@otoprojekt.eu 
Więcej o autorach: www.otoprojekt.eu 

15:01, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 maja 2014

www.otoprojekt.eu

01

02

Nasz nowy projekt już w ofercie firmy Enix ! :)
Zadanie: zaprojektowanie grzejnika łazienkowego z funkcją suszenia. Półka cenowa najniższa. Ma wyróżniać się spośród najpopularniejszych, obecnych na rynku grzejników typu "drabinka". 

Podzieliliśmy funkcje - kwadratowe "okienka" to miejsce suszenia drobnych przedmiotów. Na dłuższych szczeblach drabinki wieszamy ręczniki.
Drobne zmiany, ale jak widać żaden producent do tej pory ich nie wprowadził :) 

Tagi: enix grzejnik
20:56, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 maja 2014

Niestety weekend dobiega końca i powoli czas przygotować się do następnego tygodnia. My zaś przygotowujemy się do zaprezentowania nowego produktu według naszego projektu. Co to za produkt? Podpowiedź poniżej 

00

 

 

20:33, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 maja 2014

Jak wam się podoba ręcznie robiony drewniany abażur?Podobną techniką będzie wykonywany nasz nowy projekt. Naturalne drewno jest piękne i dlatego na pewno nie pozwolimy na takie straty materiału jak poniżej  Pomimo tego polecamy ten krótki film o tradycyjnej technice obróbki drewna. Tymczasem odwiedziliśmy Pana Antoniego, który właśnie skończył prototyp według naszego pomysłu. Niedługo ruszamy z produkcją! Poniżej zdjęcie w trakcie pracy nad pierwszym modelem:

ds

www.otoprojekt.eu

20:22, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 marca 2014

 

Nareszcie ruszamy!!
Zapraszamy na naszą nową oficjalną stronę internetową: www.otoprojekt.eu

Finally we are starting with our new official website! Find us on www.otoprojekt.eu 

18:34, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 stycznia 2014

d

 

wq
Jeśli jest ktokolwiek na tym świecie kto mówi, że nie miał problemów z plączącymi się kablami i wtyczkami to albo jest największym szczęśliwcem, albo wymyślił wynalazek który to rozwiązuje, albo najzwyczajniej  robi sobie żarty;) Kiedyś dotarło do mnie nawet takie powiedzenie "cywilizacja już dawno dotarła na księżyc a kable dalej się plączą". Do tego te wtyczki, które często zasłaniają sąsiedni kontakt..
Para projektantów dobrze zaobserwowała to zjawisko i wpadła na prosty sposób uniezależnienia wszystkich przewodów od siebie. 
Nie ma co opisywać szczegółów, bo chyba z powyższych obrazków i z nazwy - 'Rotating 360' wszystko jest jasne.
Autorzy: Cheng - Hsiu i Chyun-Chau
czwartek, 07 listopada 2013

mm

Temat bliski mojemu sercu jako, że po mieście od zawsze poruszam się rowerem praktycznie przez cały rok. Nigdy nie jeżdżę w kasku, bo jest niewygodny, kanciasty, niezgrabny a do tego psuje fryzurę i spłaszcza grzywkę. Ogromne gratulacje dla Pań dizajnerek ze Szwecji, które znalazły rozwiązanie chyba idealne, dyskretne i bardzo praktyczne.. 

Po więcej szczegółów odsyłam do strony produktu: http://www.hovding.com/en/

20:45, ewasendecka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 sierpnia 2013

 x

v

x

 

 

 

Ten domowy miś polarny chętnie zamieszka w Twojej lodówce.. Przy okazji przygotuje dla Ciebie lód do drinków.
Przyjemny, misiowy gadżet zaprojektowany jest przez studio Black & Blum. Wymyślony tak, żeby nie można było do niego nalać zbyt dużo, ani zbyt mało wody. Ma duży, czarny nos, który funkcjonuje jak zamknięcie, dzięki czemu lód nie przesiąka zapachami innych produktów z zamrażalnika
Wykonany z tworzywa (PE), kosztuje około 13 Euro.

sobota, 10 sierpnia 2013

m

x

c

x

x

d

 

Kiedy trafiłam na ten projekt w sieci przypomniał mi się domowy nawilżacz firmy "Predom", który w celach zdrowotnych kupili moi rodzice jakieś 20 lat temu. Trochę straszny, bo wyglądał jak UFO a do tego włączony hałasował jak mały kombajn. Dzisiaj sprzedawany na allegro jako rarytas PRLu lub perełka polskiego wzornictwa z lat 70. Najdostojniejszy przedstawiciel gatunku w linku tutaj:

Natomiast powyżej współczesna odsłona nawilżacza w formie domowego wulkanu autorstwa Dae-hoo Kim. Moim skromnym zdaniem produkt  subtelnie, ale nie dosłownie pokazuje analogię do zjawiska erupcji. Autor przewidział również wulkaniczne preferencje i dzięki temu można sobie zafundować np. domowe Fuji, jeśli ktoś jest japoniofilem.
Yellowstone jak dla mnie najlepszy :) 

Produkt dostał nagrodę IDEA Awards w 2013 roku

Designer: Dae-hoo Kim


poniedziałek, 01 lipca 2013

d

s

de

d

d

cx

sd

Z życia młodego przedsiębiorcy: Polecam zatrudnić sobie księgową. Przy nieskomplikowanej księgowości - a każdy początkujący przedsiębiorca taką ma - to kwota jakichś 90 zł. Za wartość nerwów jakie trzeba poświęcić na wdrażanie się w księgowe, podatkowe i formalnościowe szczegóły to na prawdę nic :)
Trzeba tylko w urzędzie miasta zgłosić pisemnie pełnomocnictwo tejże księgowej. Czyli, że będzie ona nas reprezentować przed urzędem - co nie wiedzieć czemu kosztuje 17 zł. Tylko trzeba się upewnić czy pełnomocnictwo "doszło", bo potrafi się okazać - tak jak u mnie - że skarbówka dostała, a zus nic nie wie :)
Powodzenia!

A powyżej nowy wynalazek Samsunga czyli giętki, nietłukący i sprytny wyświetlacz. Póki co również na etapie prototypu, który w akcji można sobie obejrzeć pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=4rrEhnXjvIo

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5